Vítejte na stránkách stomatologického centra MUDr. Světlany Vlasákové...

Zdravé zuby jsou v lidském životě jednou z velmi zásadních věcí, nejen že spoluutvářejí první dojem každého člověka, ale jejich zdraví může výrazně ovlivnit Váš celkový zdravotní stav a kvalitu života. Rozhodně tedy stojí za to jim věnovat dostatek pozornosti a péče, přičemž navštěvovat pravidelně dobrého zubaře je prvním předpokladem k tomu, aby Váš úsměv zůstal zdravý a atraktivní.

Vítejte na stránkách naší moderně vybavené stomatologické ordinace v Černošicích u Prahy, kde je celý náš tým odhodlán poskytnout Vám péči na vysoké úrovni v klidném a přátelském prostředí. Poskytujeme výkony v záchovné stomatologii, dětském zubním lékařství, stomatochirurgiiendodoncii (léčba kořenových kanálků) a estetické stomatologii, včetně profesionálního bělení zubů. Spolupracujeme také s odborníky v ortodoncii.

Bezbolestné ošetření, profesionální a citlivý přístup Vás přesvědčí o tom, že se u nás ošetření zubů nemusíte už nikdy obávat. To vše v krátkých objednach termínech a s nabídkou pohotovostního ošetření.

Naše ordinace jsou vybaveny nejmodernějším přístrojovým zařízením, které používáme ke zkvalitnění ošetření. Máte-li zájem o naši zubní péči a vzájemnou spolupráci, registrujte se prosím registračním formulářem na těchto stánkách nebo se můžete objednat na uvedená telefonní čísla. Těšíme se na Vás.

Kolektiv stomatologického centra