Stručně řečeno, u implantačního systému Astra Tech, je estetika součástí designu implantačního systému. Pracujeme v souladu s přírodou a podporujeme přirozený proces hojení, namísto toho abychom do něho zasahovali. To je důvod, proč se vy i Vaši pacienti můžete spolehnout na implantační systém Astra Tech a to nejen dnes ale i zítra a v budoucnu.

- Zubní implantáty Astra

– švédská kvalita

- světový leader v implantologii již 40let

- Pravidelně prováděné klinické studie

- Záruka na implantát pokud se neuchytí nebo při vadě materiálu

- Není nutné zbrousit okolní zuby

- Náhrada jednoho, více, ale i všech zubů

Následující kombinace klíčových vlastností se unikátně spojuje v implantačním systému Astra Tech: OsseoSpeed™ rychlejší přírůstek kosti MicroThread™ biomechanická stimulace kosti Conical Seal Design™ pevné a stabilní spojení Connective Contour™ větší kontakt s měkkou tkání a její větší objem OsseoSpeed™ je pokračovatelem úspěšného implantátu s povrchem TiOblast™ , je prvním a jediným implantátem na světě s chemicky upraveným titanovým povrchem, nabízejícím jedinečnou nanoskopickou topografii, která stimuluje časné hojení kosti a urychluje proces jejího uzdravení. Výsledkem použití „mikrozdrsněného“ titanového povrchu ošetřeného fluoridem je zvýšená novotvorba kosti a silnější integrace implantátu do kosti. Společně s mikrozávity MicroThread™ na krčku implantátu, nabízí OsseoSpeed úspěšnou aktivní integraci pro spolehlivou a efektivní léčbu.

 

PRŮBĚH LÉČBY:

1. Důkladné vyšetření

Prvním krokem k zavedení zubního implantátu je promluvit si se svým zubním lékařem a provést důkladné vyšetření. Čelist se zrentgenuje, aby se zjistil stav kostní tkáně. Udělá se otisk čelisti /stávajících zubů. Z těchto informací pak lékař vychází.

2. Zavedení implantátu

Při zavádění implantátu jsou dvě možnosti podle toho, jaký je klinický obraz. Jednou možností je postup v jediném kroku, kdy se zavede implantát a osadí dočasný pilíř. Druhou možností je postup sestávající ze dvou kroků – osadí se zubní implantát a nechá se zarůst dásní. Pilíř se instaluje později (viz níže). V obou případech se nasazuje dočasná korunka či protéza a pak následuje období hojení – maximálně tři měsíce u dolní čelisti a maximálně šest měsíců u horní čelisti. V některých případech lze stálou náhradu dokončit okamžitě. To závisí na stavu kosti.

3. Zavedení pilíře

Při postupu v jediném kroku se dočasný pilíř nahradí permanentním, jakmile implantát vrostl do kosti. Druhá část postupu sestávajícího ze dvou kroků zahrnuje drobný řez, který otevře dáseň, aby bylo možné ukotvit pilíř.

4. Vytvoření nového zubu

Jakmile je pilíř na místě, udělá se nový otisk. Ten se porovná s otiskem, který vznikl na začátku procedury. Podle nového modelu zubní technik vymodeluje korunku, můstek či protézu. Zvláštní pozornost se věnuje barvě a tvaru, aby nový zub vypadal jako Vaše ostatní zuby.

5. Nasazení korunky a kontrola

Jakmile je nová korunka připravena, zubař ji prostě nasadí na pilíř. Nic víc! Obvykle následuje několik kontrolních návštěv, aby bylo jisté, že nový „zub“ je v pořádku po funkční i estetické stránce – zkrátka aby bylo jisté, že jste s výsledkem opravdu spokojeni.